Pożyczki gotówkowe online – dla kogo?

Artykuł sponsorowany.

Zasady udzielania kredytów w banku często wykluczają niektóre grupy ludzi. Wymagania są większe, dlatego bardzo wiele osób, które są przekonane, że będą w stanie spłacić zobowiązanie, nie mają szans na otrzymanie dodatkowych pieniędzy. Co innego w przypadku pożyczek gotówkowych online. Tak naprawdę każdy ma szanse otrzymać pieniądze. Oczywiście są pewne warunki, ale w większości wypadków to się udaje.

Pożyczki gotówkowe online – dla kogo?

Na uzyskanie kredytu największe szanse mają osoby, które mają dość wysokie zarobki i dobrą historię kredytową. Już znacznie niższe szanse mają osoby samotne mające na utrzymaniu dzieci, młodzi, którzy zaczynają pracować. Ale to nie koniec – problem z kredytem mogą mieć także osoby, które są nieco starsze. Dotyczy to nie tylko schorowanych staruszków czy emerytów, lecz także osób po 50. Oczywiście problemem może być także rodzaj umowy, z której wynika stosunek pracy. Freelancerzy i osoby działające na umowę o dzieło lub umowę zlecenie, a także duża część osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą nie zawsze mają możliwość otrzymania kredytu.

Dlatego pożyczki gotówkowe online są świetnym rozwiązaniem dla tych osób. To mit, że oprocentowanie nominalne kredytu jest zawsze niższe niż oprocentowanie pożyczek gotówkowych. Dlatego nie ma sensu szukać ofert kredytów w banku, warto zwrócić swoją uwagę w stronę pożyczek gotówkowych. Pożyczkodawcy udzielają pożyczek osobom bez względu na wiek, bardzo często także znaczenia nie ma staż pracy czy rodzaj umowy. Pożyczki gotówkowe online są idealnym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą działalność lub pozyskują wynagrodzenie z pracy artystycznej czy na podstawie umowy o dzieło.

Pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach

Aby otrzymać pożyczki gotówkowe online, nie potrzebujesz żadnych zaświadczeń o zarobkach. Nikt nie wymaga od ciebie pobierania zaświadczeń z kadr, więc jest to bardzo dyskretne rozwiązanie. Nie musisz także okazywać PIT-u z poprzedniego roku. Tak naprawdę pożyczki gotówkowe możesz dostać na podstawie wniosku, w którym musisz podać podstawowe dane.

Wniosek o udzielenie pożyczki jest łatwy do uzupełnienia. Tak naprawdę potrzeba tylko podać podstawowe dane z dowodu osobistego. Niektóre firmy wymagają także podania orientacyjnego przedziału zarobków i liczby osób małoletnich pozostających na utrzymaniu wnioskodawcy. Jednak najczęściej nie jest to przeszkodą w otrzymaniu pożyczki gotówkowej.

Kto nie dostanie pożyczki gotówkowej?

To, że pożyczki gotówkowe online są rozdawane wszystkim, to mit. Wymagania są mniejsze niż te, które stawiają banki, ale nie znaczy to, że to jest wszystko jedno. Tak naprawdę wiele osób ma szansę na pożyczkę gotówkową, ale liczy się także historia kredytowa.

Osoba składająca wniosek o pożyczkę gotówkową online jest sprawdzana w BIK-u, czyli Biurze Informacji Kredytowej. Spłacane regularnie pożyczki czy wcześniejsze kredyty nie są przeszkodą – mogą tylko pomóc, to one są najważniejszym elementem budowania historii kredytowej. Jedyną przeszkodą może być bardzo wysoka suma comiesięcznych rat. W takim wypadku możesz nie otrzymać pożyczki albo dostaniesz propozycję mniejszej kwoty czy inaczej rozłożonych rat.

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.