Dochód z wynajmu mieszkania – Oto sposób na zabezpieczenie przyszłości

Krakowski rynek

Artykuł partnera.

Chcesz mieć stałe dochody i zabezpieczyć sobie przyszłość? Kup mieszkanie i poszukaj lokatorów. Jeśli dobrze zainwestujesz, możesz czerpać zyski rzędu 5 procent rocznie. To znacznie więcej, niż oferują lokaty długoterminowe. Ważne jednak, by nie przeoczyć najlepszych ofert sprzedaży mieszkań. Jeśli szukasz mieszkania na sprzedaż w Krakowie, już teraz zdecyduj się na sfinalizowanie zakupu.

Dlaczego mieszkanie w Krakowie?

Kraków jest miastem wielu możliwości. To tutaj znajdują się najbardziej znane polskie uczelnie wyższe, to tutaj co roku krakowskie zabytki odwiedzane są przez miliony turystów. Kraków to także miejsce pracy i rozwoju, bo swoje filie otworzyły największe korporacje światowe, a i polskich przedsiębiorstw nie brakuje. Nic więc dziwnego, że stolica małopolski jest wybierana przez studentów i pracowników, którzy szukają lepszej płacy i możliwości awansu.

Jakie mieszkanie kupić w Krakowie?

Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Krakowie, zdecyduj się na mieszkalną dzielnicę. To tutaj znajdziesz najwięcej potencjalnych lokatorów do swojego mieszkania na wynajem. Tacy, którzy szukają mieszkania na kilka lat, zapewniają regularny dochód pasywny. Po latach mieszkanie można też z zyskiem sprzedać lub samemu w nim zamieszkać. Mieszkalną dzielnicą na pewno jest Prądnik Czerwony, oddalony o zaledwie kilka kilometrów od ścisłego, historycznego centrum miasta. Wielu inwestorów zdecydowało się na wzniesienie tutaj budynków mieszkalnych, biznesowych i rozrywkowych. Nie brakuje więc nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej, Parku Wodnego, Multikina, jest Hotel Swing, są centra handlowo-usługowe Krokus i Serenada, w pobliżu zaś znajduje się pokaźne centrum biurowe, do którego dojeżdża wielu pracowników mieszkających właśnie w Prądniku Czerwonym.

Jakie mieszkania na sprzedaż znajdziesz w Krakowie?

Jeśli zainteresowała Cię dzielnica Prądnik Czerwony i to w niej chcesz kupić mieszkanie na wynajem, na pewno ciekawe lokale z wyjątkowymi udogodnieniami znajdziesz w ofercie dewelopera Super Krak S.A. Obecnie deweloper prowadzi sprzedaż apartamentów o zróżnicowanej powierzchni w III etapie swojej inwestycji Apartamenty Kaskada https://www.superkrak.com.pl/wyszukiwarka-3d/apartamenty-kaskada-etap-3. Mieszkania po wykończeniu spełnią wszelkie wymogi wymagających lokatorów: są jasne, ustawne, z dużymi tarasami, w nowoczesnych i ciekawie zaaranżowanych budynkach. Mieszkańcy Apartamentów Kaskada na pewno będą mogli korzystać z wszelkich wygód, jakie gwarantuje ta znana dzielnica mieszkaniowa, z łatwym dojazdem do pracy i ścisłego centrum miasta włącznie.

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.