Wynajem toalety przenośnej na plac budowy – co musisz wiedzieć?

Plac budowy z toaletami przenośnymi.

Artykuł partnera.

Stworzenie odpowiednich warunków w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy to jeden z podstawowych obowiązków każdego pracodawcy. W sposób szczególny powinien on zadbać o zapewnienie pracownikom dostępu do zaplecza higieniczno-sanitarnego.

W jaki sposób zorganizować je na placu budowy, gdzie często bywa problem z dostępem do bieżącej wody, prądu czy kanalizacji? Z pomocą przychodzą popularne toi-toie, czyli mobilne sanitariaty, które w takich przypadkach sprawdzają się doskonale.

Toalety przenośne na placu budowy – co mówi prawo?

Sanitariaty dla ekipy budowlanej muszą umożliwiać swobodne załatwianie potrzeb higienicznych zatrudnionych pracowników. Ich liczba oraz rozmieszczenie powinny odpowiadać liczebności członków zespołu, a sposób wykonania musi zapewniać łatwe utrzymanie w czystości. Nic dziwnego, że toalety przenośne, określane potocznie jako toi-toi są rozwiązaniem tak chętnie wybieranym przy inwestycjach budowlanych.

Przepisy mówią, że toaleta na placu budowy powinna być pokryta gładkim, nienasiąkającym materiałem. Co ważne, dostęp do niej musi być dla pracowników darmowy oraz wygodny. Toalety ze zbiornikami na wodę oraz ścieki to drugi – obok tych na stałe połączonych do sieci wodociągowej i sanitarnej – rodzaj sanitariatów, jaki przepisy BHP dopuszczają do użytku na placach budowy. Komfort, jaki daje wynajem toalet przenośnych w Białymstoku telefonicznie lub online przez stronę smieci.eu, sprawia, że popularne toi-toie w miejscach realizacji inwestycji budowlanych stanowią widok równie powszechny, co materiały budowlane czy pracujące maszyny.

Wynajem toalet – główne zalety

Podstawową korzyścią dla wszystkich, którzy korzystają z opcji wynajmu toalet na budowę, jest oczywiście wygoda. Nie trzeba podłączać ich do kanalizacji, ani sieci wodociągowej. Jednocześnie, osoba zlecająca wynajem toalet nie musi przejmować się ich bieżącym utrzymaniem – serwis sanitariatów spoczywa na firmie, zajmującej się wypożyczaniem. Kolejnym argumentem przemawiającym za postawieniem toi-toia na placu budowy jest efektywna wentylacja, wymiernie podnosząca komfort oraz bezpieczeństwo korzystania z kabiny. Na plus przemawiają również dodatkowe udogodnienia, takie jak lustro, oświetlenie oraz wiele innych dodatkowych opcji, często spotkanych w toaletach typu VIP.

Pozostałe zalety, jakimi odznaczają się toalety przenośne, to m.in.:

– łatwe utrzymanie czystości dzięki gładkim powierzchniom,

– szybki dowóz, możliwość wynajęcia większej liczby toalet,

– solidna, masywna konstrukcja, gwarantująca bezpieczne użytkowanie,

– możliwość ustawienia na dowolnej powierzchni,

– przystępna cena wynajmu,

– wygodna rezerwacja toalet na smieci.eu.

Wynajem toalet przenośnych Białystok – sprawdź ofertę smieci.eu!

Jesteś zdecydowany na wynajem toalet przenośnych Białystok? Wejdź na smieci.eu i zarezerwuj toalety przenośne na plac budowy! W cenie usługi otrzymasz dowóz oraz serwis toi-toi, dzięki czemu nie musisz martwić się o nic więcej oprócz rezerwacji kabiny. Działamy na terenie całego kraju, zapewniając wsparcie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Related Post

One thought on “Wynajem toalety przenośnej na plac budowy – co musisz wiedzieć?

  1. Przecież to oczywiste, że takie toalety muszą się znajdować na placu budowy. Ja nie wyobrażam sobie, żeby ich nie było.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.