„W głowie się nie mieści” cda – obejrzyj i dowiedz się, co w nas siedzi

Wspólne oglądanie filmu

Jak się okazuje, żądzą nami wewnętrzne stany emocjonalne. Smutek, nieoceniona radość, za chwile gniew, a może strach? Wszystkie te emocje tak odmienne, a żadna z nich nie potrafi działać w pojedynkę. O istocie osobowości i towarzyszącym jej emocjom przekona się Riley – główna bohaterka „W głowie się nie mieści”. Najnowszy film Pete’a Doctera opowiada cudowną historię, a my dziś po krotce przybliżymy jej fabułę.

„W głowie się nie mieści” – cda umożliwia obejrzenie całości

Główna bohaterka – Riley – mieszka z rodzicami w środkowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych, mianowicie w Minnesocie. Ma bliską przyjaciółkę, a także pasję, jaką jest hokej. Wolne chwile poświęca cudownym rodzicom, znajomym oraz ukochanej grze. Pewnego dnia, spokój codzienności zostaje zaburzony. Rodzice Riley podejmują decyzję o przeprowadzce.

Dla młodej bohaterki jest to niezwykła zmiana. Nic już nie jest i nie będzie takie samo. Przeprowadzka do San Francisco zmienia wiele. Dom nie wygląda tak jak Riley sobie to wyobrażała, a jedzenie w lokalnych restauracjach smakuje zupełnie inaczej. Wpisując frazę „W głowie się nie mieści cda” można w całości obejrzeć tę ekscytująca, pełną emocji historię.

Czy warto zdobywać wiedzę na temat emocji?

Emocje u dzieci
Źródło: pexels.com

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Oczywiście, że tak. Od najmłodszych lat warto rozpoznawać emocje, poznawać je i wiedzieć, jakie sytuacje i odczucia im towarzyszą. Każdy rodzić powinien rozmawiać ze swoimi dziećmi o emocjach, w taki sposób, aby je zaciekawić oraz ułatwić zrozumienie ich postrzegania. Film „W głowie się nie mieści” cda zobaczyć powinny tak dzieci, jak i dorośli. Fabuła dostosowana jest to każdego wieku, a puenta z niej płynąca uczy i poszerza horyzonty całego audytorium.

Dostępność polskiej wersji filmu „W głowie się nie mieści”

Zastanawiacie się, gdzie możecie zobaczyć polską wersję filmu „W głowie się nie mieści”? Cda umożliwia obejrzenie pełnometrażowej, cudownej historii, która w poruszający sposób pokazuje istotę rozpoznawania stanów emocjonalnych, tak własnych, jak i cudzych. Powinniśmy być świadomi emocji z jakimi się zmagamy na co dzień oraz tego, że każda emocja jest inna, ale tak samo ważna. „W głowie się nie mieści” cda motywuje do nauki zarządzania swoimi emocjami, zwłaszcza tymi negatywnymi.

Jeszcze nie widziałeś „W głowie się nie mieści”? Cda czeka z ekranizacją. Na prawdę warto.

Przeczytaj więcej na http://www.pimpolio.pl/jak-bardzo-rzadza-nami-emocje-to-w-glowie-sie-nie-miesci.

„W głowie się nie mieści” – fenomenalna animacja Pixara

Amerykańska wytwórnia komputerowych filmów animowanych – Pixar – stworzyła cudowną historię. Pokazuje ona ludzką głowę, niczym wielką serwerownię emocji, w której kumulowane są wspomnienia i odczucia. Radość, smutek, zaduma, złość. Film ten ma wszystko, z czego tylko słyną najlepsze filmy animowane. Poczucie humoru, pomysłowość, kreatywność i znakomita fabuła to tylko kilka z cech, które można mu przypisać.

Daj się ponieść przygodzie

Historia, która wydarzyła się w umyśle Riley poniesie widza. Urzekający jest fakt, w jakże ciekawy sposób można przedstawić ludzki umysł, zobrazować go i podzielić się z widzami tym, co się w nim dzieje. Tak na prawdę oglądając film „W głowie się nie mieści” cda śledzimy dwie historie – pierwszą, która dzieje się między ludźmi i drugą, toczącą się w głowie młodej bohaterki.

Jak się okazuje, animacja może być dziełem sztuki. Ta jest tego najlepszym przykładem. Każdy powinien zobaczyć film „W głowie się nie mieści”. Cda, jako jedna z najpopularniejszych stron internetowych w Polsce, daje szansę zobaczenia wielu wartościowych filmów. Nie mamy wątpliwości, że warto z tej szansy skorzystać i poświęcić trochę czasu na animację „W głowie się nie mieści”.

Related Post

One thought on “„W głowie się nie mieści” cda – obejrzyj i dowiedz się, co w nas siedzi

  1. Świetny film. Oglądaliśmy z dzieciakami – śmialiśmy się i płakaliśmy jednocześnie 🙂 Polecam mocno, bo warto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.