Kim jest firma Komatsu i czym się zajmuje?

Maszyna budowlana

Komatsu jest jednym z wiodących na świecie producentów i dostawców sprzętu do robót ziemnych, w tym sprzętu budowlanego, górniczego i kompaktowego. Poprzez swoją sieć dystrybutorów Komatsu oferuje najnowocześniejszy program części i serwisu do obsługi swojego sprzętu.

Komatsu jest jednym z wiodących na świecie producentów i dostawców sprzętu do robót ziemnych, w tym sprzętu budowlanego, górniczego i kompaktowego. Poprzez swoją sieć dystrybutorów Komatsu oferuje najnowocześniejszy program części i serwisu do obsługi swojego sprzętu. Komatsu z dumą dostarcza niezawodne produkty wysokiej jakości od prawie wieku.

Komatsu produkuje maszyny dla przemysłu ciężkiego i branży budowlanej. Do ich kluczowych produktów należą:

Koparki hydrauliczne

Koparki Komatsu od dziesięcioleci są liderem w dziedzinie technologii i innowacji. Jeśli Twoim celem jest precyzyjniejsze układanie rur czy jak najszybsze przecinanie skalistych płyt, koparki Komatsu doskonale się do tego nadają. Koparki Komatsu są niezawodne, wydajne i opłacalne.

Ładowarki kołowe

Przekładnia hydrokinetyczna o dużej pojemności z blokadą zapewnia ładowarkom kołowym Komatsu dużą siłę napędową i napełnianie łyżki do maksymalnej pojemności. Natomiast szybkie zwiększanie prędkości podczas manewrowania, umożliwia wspinanie się po wzgórzach lub rampach. Tymczasowa technologia ładowarek kołowych Komatsu pozwala zaoszczędzić paliwo i sprawia, że ładowarki nadal pracują, gdy konkurencyjne maszyny muszą być poddane regeneracji.

Wozidła przegubowe

Wozidła przegubowe potrzebują możliwości przemieszczania się w dowolne miejsce, aby wykonać swoją pracę. Wozidła przegubowe Komatsu mają taką możliwość i robią to ze stylem. Te ciężarówki są wyposażone w układ kontroli trakcji Komatsu, który automatycznie włącza blokadę mechanizmu różnicowego międzyosiowego, aby zapobiec obracaniu się kół i zapewnić optymalną wydajność maszyny w miękkich warunkach terenowych. Operator znajdując się w środku, ma zapewniony szeroki widok obszaru roboczego z przodu.

Równiarki samojezdne

Unikalne równiarki Komatsu robią trzy rzeczy. Po pierwsze, sprawiają, że dobry operator jest lepszy dzięki precyzyjnej hydraulice koparki i nie martwi się o to, że silnik zgaśnie; Po drugie, unikalna transmisja dwusystemowa znacznie ułatwia niedoświadczonym operatorom doskonalenie techniki i szybkie osiągnięcie umiejętności; Wreszcie, układ hydrauliczny bardzo dobrze integruje się z najnowszym systemem kontroli stopnia precyzji.

Komatsu to więcej niż produkt wysokiej jakości. Wspierany przez najlepszych inżynierów, specjalistów ds. bezpieczeństwa i klientów, Komatsu jest liderem innowacji i wydajności, a nowe technologie są ujawniane każdego roku. Części do komatsu można nabyć u autoryzowanych sprzedawców jak np Powers Partner.

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.