Daszki szklane – zastosowanie

Szklany daszek zamontowany nad drzwiami wejściowymi

Nowoczesne daszki szklane cieszą się coraz większą popularnością. Pojawiają się zarówno nad drzwiami wejściowymi do lokali usługowych, jak i bloków mieszkalnych czy nawet domów jednorodzinnych. Przedstawiamy najważniejsze informacje, które warto poznać przed zdecydowaniem się na ich zakup i montaż.

Daszki szklane oferowane przez współczesnych producentów łączą w sobie wyjątkowe parametry użytkowe i ponadczasową elegancję. Są niezwykle trwałe, dzięki czemu nie musisz martwić się o ich stan techniczny przez długie lata, co przekłada się na dużą oszczędność finansową. Nie da się ukryć, że ich zalety sprawiają, że przewyższają ich odpowiedniki wykonane z tworzyw sztucznych, a co istotne – ich montaż nie jest już wcale taki drogi. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Daszki szklane i fasady – gdzie je stosujemy?

Dotychczas daszki szklane pojawiały się przede wszystkim nad drzwiami wejściowymi do lokali usługowych. Są bowiem bardzo estetyczne i trwałe, a co więcej umożliwiają nadanie im indywidualnego charakteru dzięki zróżnicowanym formom wykończenia. Przedsiębiorcy mogą je barwić lub nanosić na nich wzory, co pozwala im wyróżniać swoją firmę na tle innych. To często prosty sposób na przyciągnięcie uwagi klientów.

Nowoczesne daszki szklane pojawiały i pojawiają się również przy drzwiach wejściowych do biurowców. Stanowią bowiem sprytne rozwiązanie zabezpieczające przed nieprzyjemnym zacinającym deszczem czy opadami śniegu. Mogą chronić również przed intensywnym słońcem. Co istotne, chronią nie tylko pojawiających się w drzwiach klientów i kontrahentów, ale również sam budynek. Daszki szklane mogą zabezpieczać pojawiający się nad drzwiami logotyp czy drzwi. Dzięki temu przedsiębiorcy nie muszą ich często wymieniać, co pozwala im sporo zaoszczędzić.

Gdzie jeszcze mogą być wykorzystywane daszki szklane? Z podobnych pobudek decydują się na ich montaż właściciele sklepów, hoteli czy restauracji. To ukłon w stronę pojawiających się u nich gości oraz dbałość o elementy budynku. Takie rozwiązania pojawiają się również przy wejściach do bloków, gdzie ich mieszkańcy szukają kluczy do swoich mieszkań – daszki szklane chronią ich przed nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi. W ostatnich latach z tego samego powodu decydują się na nie także inwestorzy prywatni. Można zauważyć, że daszki szklane pojawiają się na domach prywatnych – przy wejściu głównym czy wejściu do garażu. Ich minimalistyczny design sprawia, że idealnie komponują się z modernistycznymi bryłami.

Co wyróżnia daszki szklane?

Nowoczesne daszki szklane są wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego. Jego właściwości sprawiają, że są znacznie trwalsze niż ich odpowiedniki z różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Są przystosowane do niesprzyjających warunków otoczenia (przede wszystkim zmiennych warunków atmosferycznych), dzięki czemu rzadziej dochodzi do ich zniszczeń. Wyraźnie zmalało również ryzyko pojawienia się nieestetycznych śladów użytkowania. Daszki szklane są trwałe i ergonomiczne, nie stanowią więc zagrożenia dla ich użytkowników.

Wybierając daszki szklane do swojej firmy lub domu, zawsze korzystaj z usług doświadczonych firm. Rozwiązania muszą być produkowane z certyfikowanych komponentów i spełniać szereg rygorystycznych standardów. Niezwykle istotne są także elementy mocujące gwarantujące bezpieczeństwo całej konstrukcji. Jeśli więc zależy ci na najwyższej jakości, rekomendujemy usługi firmy AVIS z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim. Dostarczane przez nich daszki szklane cechują:

  • wytrzymałość – są wykonane z najwyższej jakości szkła hartowanego, które pozostaje odporne na uderzenia i czynniki pogodowe,
  • ergonomia – ich projekty uwzględniają restrykcyjne normy, więc są w pełni bezpieczne dla otoczenia,
  • eleganckie – to ponadczasowe projekty, które będą pasowały do niemal wszystkich stylów architektonicznych.

Firma AVIS oferuje również terminowość i szybki montaż. Możesz liczyć, że zatrudnieni specjaliści dysponują niezbędnymi do wykonania zlecenia doświadczeniem, umiejętnościami oraz odpowiednim sprzętem.

Posted In Dom

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.